Войти Регистрация

Вхід для зареестрованих користувачей

Регистрация * * Обязательное поле

Введенное вами имя некорректно.
Пожалуйста, введите корректный логин. Без пробелов, не менее 2 символов. Так же в логине не должно быть символов: < > " ' % ; ( ) &
Пароль неверный.
Введенные вами пароли не совпадают. Пожалуйста, введите желаемый пароль в поле пароля и в поле подтверждения.
Недопустимый адрес электронной почты
Адреса электронной почты не совпадают. Пожалуйста, введите ваш адрес электронной почты в поле адреса и в поле подтверждения.


(063) 941-88-03

(097) 050-57-73

(096) 777-86-27

Знайдено товарів:
Корзина: Товарів (0) на суму 0.00 грн

Воскотопка з електрошпателем Dokatech-3TT (Тандем)

Цена: 3890.00 грн
Количество: 

Воскотопка з електрошпателем Dokatech-3TT (Тандем)

Основні технічні характеристики воскотопки з електрошпателем ТАНДЕМ 3ТТ:

  • Температура воску: 50-120 °С
  • Точність температури: 1 °С
  • Товщина воскового шару: 0,1-0,5 мм
  • Ємність ванни: 20 мл
  • Час розігріву воску: 6-12хв
  • Температура насадки: 50-370 °С
  • Точність температури: 1 °С
  • Діаметр жала нагрівача: 2 мм
  • Термін служби нагрівача не менше 1000 год.
  • Напруга живлення: 220В
  • Потужність: 60 Вт

  Воскотопка з електрошпателем Dokatech-3TT (Тандем) - це комбінований пристрій який містить у собі два різних пристрої, а саме - зуботехнічну воскотопку та зуботехнічний електрошпатель. Воскотопка забезпечує нагрівання та автоматичну підтримку заданої температури поміщеного в робочу ємність воску. Пристрій застосовується для отримання воскових ковпачків і зліпків при виготовленні моделей, що витоплюються, а також для безперервного підігріву високотемпературних моделювальних мас у зубопротезній і ювелірній справі. Застосування керамічної ємності дозволяє отримувати однакову товщину воскового шару по всій поверхні матриці, що занурюється.

Воскотопка зуботехнічна забезпечує безпечну роботу - застосування керамічної ємності та пластмасового корпусу виключає ризик ураження електричним струмом. Впечений у кераміку ніхромовий нагрівач гарантує безвідмовну роботу виробу.

Електрошпатель зуботехнічний забезпечує нагрівання та автоматичну підтримку заданої температури робочої насадки нагрівача. Пристрій призначений для роботи з восковими масами, що застосовуються в зуботехнічній та ювелірній справі при моделюванні моделей, що виплавляються для виготовлення ливарних форм. При використанні спеціальних насадок, що купуються окремо, можливе застосування пристрою як мікропаяльника для монтажу радіоелементів при паянні припоями з температурою плавлення до 300 °С.

Електроприлад розроблений з урахуванням усіх вимог пред'явлених Вами до даного пристрою і виготовлений із застосуванням нових матеріалів та технологій.
Електроприлад не містить канцерогенних матеріалів та при нагріванні не виділяє речовин, вплив яких може вплинути на Ваше здоров'я.
Ергономічний дизайн корпусу, швидке розігрів та висока точність підтримки температури забезпечують виняткову зручність при роботі з пристроєм.

Производитель: УКРАИНА
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Магазин стоматологических материалов стоматологические и зуботехнические материалы